• Świetlica

• Majowa łąka

Autorzy prac: Wojtek, Mariola, Martynka z 1c, Marta, Adam z 2b, Miłosz z 2a.

Prezent dla Ziemi

Co można zrobić z pudełka po pizzy i nakrętek od butelek? Gabrysia z 1c bardzo lubi grać w gry planszowe i sama wymyśliła grę, w której są zawarte elementy z różnych gier, które ma w swojej kolekcji. w wykonaniu całości trochę pomagał jej tata.

Możemy również zobaczyć Minionka i żółwia Miłosza z klasy 2a, portfelik z kartonu po mleku Marty, gąsiennice Adasia z 1b, wieża Adasia z 2b.

Mikrokosmos

Kiedy nie można podziwiać świata w skali makro, możemy się przyjrzeć temu, co mamy pod swoimi stopami.

prace Filipa z 1a, Mileny i Poli z 1b, Miłosza i Wiktora z 2a oraz Gabi B. z 2c,  Emilii, Marioli

Pisanki, baranki, kicanki

Zapraszamy do obejrzenia prac Gabrysi, Miszy z klasy 1c, Basi, Żanety, Emilii.

Co ciekawego dzisiaj zrobiłeś?

Jak wykorzystujesz wolny czas?

Przedstawiamy prace Miszy, Dominika, Karoliny, Wojtka i Antka (którzy się nie nudzą) i coś do brego do zjedzenia Oleny.

Zabawa Wiosenne kwiaty

Fiołki, krokusy, tulipany, sasanki... Jakie są Twoje ulubione wiosenne kwiaty?

Zapraszamy do obejrzenia galerii nadesłanych prac.

Wiosenne kwiaty

prace Emilii (pierwiosnki i żonkile), Eryka, Kingi, Wojtka, Blanki i Lili, prace Gabi, Karoliny, Magdy, Marcina, Patryka i Marka

Moja świąteczna choinka

Uczniowie z grup świetlicowych mieli okazję wziąć udział w bożonarodzeniowym konkursie plastycznym "Moja świąteczna choinka". Serdecznie dziękujemy wszystkich uczestnikom za udział oraz nauczycielom za przygotowanie dzieci. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy! Organizatorzy: Elżbieta Brzezowska, Justyna Jachimska, Magdalena Łytek.

I miejsce - Zuzanna Osika "Tęcza"
            II miejsce - Katarzyna Szumiel "Delfinki"
            III miejsce - Zuzanna Grzelik "Tęcza "

Wyróżnienia :
            Marcel Witek "Delfinki"
            Hanna Dziubińska "Puchatki"
            Pola Bycyk "Puchatki"

Bożonarodzeniowe tradycje

18 grudnia 2019 roku dzieci z grup Promyczki i Puchatki poznawały wspólnie zwyczaje bożonarodzeniowe panujące w różnych krajach świata. Najbardziej spodobała się im meksykańska piniata.

Następnie w trakcie gry sprawdziliśmy, ile udało się nam  zapamiętać różnorodnych i zaskakujących zwyczajów i tradycji.

/wsz/ 18.12.2019

Świetlicowe kolędowanie

Święta już blisko!

17 grudnia 2019 roku uczniowie wzięli udział w bożonarodzeniowym koncercie.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia:

/wsz/ 17.12.2019

Wystawa prac jesiennych

Galeria prac jesiennych przygotowana przez uczniów uczęszczających do grup świetlicowych.

18.11.2019 - 29.11.2019

Dziękujemy za pracę w naszej szkole

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który jest świętem wszystkich pracowników oświaty, podziękowaliśmy pracownikom naszej szkoły za ich pracę, uśmiech i życzliwość. Życzymy im radości i satysfakcji.

/wsz/ Promyczki, 14.10.2019r.

O dobrych nawykach i gospodarowaniu czasem

To bardzo ważne, aby umieć powiedzieć, co jest w naszym życiu najważniejsze, ważne, mniej istotne lub bez czego można się obejść. Rozmawialiśmy również o tym, w czym mogą nam pomóc dobre nawyki i jak je wypracowywać.

Na końcu wykonaliśmy swój "słoik czasu". W trakcie ćwiczenia uczyliśmy się określać swoje priorytety - najważniejsze dla nas cele - i zastanawialiśmy się jakie nawyki pomogą nam je osiągać.

/wsz/ Promyczki, 16.09.2019r.

Wyprawy w niezwykłe krainy Fantazji

Tuż przed wakacjami grupa Promyczków odbywała krótkie wyprawy w niezwykłe miejsca poznawane wraz z książką Macieja Wojtyszki "Bromba i inni". Zapraszamy do obejrzenia niezwykłej galerii.

/wsz/ Promyczki, 16.06.2019r.