Nawigacja

e-dziennik

Adres e-dziennika:    

https://portal.librus.pl/

 

Po lekcjach 2018/2019 Chórek ZIELONE NUTKI Gimnastyka korekcyjna

Po lekcjach

Po lekcjach 2018/2019

 

Zajęcia dodatkowe dla uczniów   klas 0-III.

Rok szkolny 2018/2019

 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina,

numer sali

1.

Iwona Kuliczkowska

Koło matematyczne

poniedziałek

11.40-12.25

s.30

2.

Iwona Kuliczkowska

D.J

wtorek

11.40-12.25

s.30

3.

Ewa Paryna,

Sylwia Buczak

Koło plastyczne

środa

12.00-12.40

s.23

4.

Anna Duda

Koło matematyczne

Środa

12.25-13.30

s.12

5.

Aleksandra Ditrich

Sensoplastyka

Środa

13.40-15.10

s.12

6.

Teresa Wasiukiewicz

Wanda Lechowicz

Chórek „Zielone nutki”

wtorek

12.30-13.15

s.31

7.

Katarzyna Haj

Sensoplastyka

środa

12.30-14.00

s.20

8.

Ewa Oborzyńska-Jonak

Koło sportowe „Crossfit kids”

wtorek

12.00-12.40

9.

Aneta Mrozek –Hunkiewicz

Zajęcia plastyczno- techniczne

poniedziałek

11.40-12.25

10.

Katarzyna Szaja

Zajęcia plastyczne i elementy arteterapii.

poniedziałek

11.40-12.25

s.22

11.

Katarzyna Szaja

Czytanie na dywanie

poniedziałek

10.45-11.00

s.23

12.

Anna Łukaszów

„Wspieranie poczucia własnej wartości”

piątek

12.35-13.10

s.103

 

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW kl. IV – VIII

Szkoła Podstawowa nr 75 Rok szkolny 2018 / 2019 I semestr

Np.

Zajęcia rozwijające

Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Dzień tyg., lekcja

Sala

Osoba prowadząca

1.

Kółko teatralne

-----------------------

Wtorek

7 lekcja

58

A. Hadyniak

2.

----------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego  dla kl. VIII

Piątek

7 lekcja

58

A. Hadyniak

3

LOP

-------------------------

Wtorek 7 lekcja

75

B.Małecka

4

Kółko biologiczne

-----------------------------

Wtorek 8 lekcja

75

B. Małecka

5

Kółko dziennikarskie

----------------------------

Czwartek 6 lekcja

47

A.Markiewicz

6

-------------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego  dla kl. VIII

Środa 8 lekcja

47

A.Markiewicz

7

----------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. IV- V i VI

Czwartek  7,8 lekcja

47

A.Markiewicz

8

Koło polonistyczne

--------------------------

Środa

7 lekcja

46

N. Stasiak

9

Zajęcia sportowe siatkówka

--------------------------

Wtorek

15:00 - 16:30

dziewczyny

D1

W. Kosiek

10

Zajęcia sportowe siatkówka

----------------------------

Piątek

13:30 - 15:00

dziewczyny

D1

W. Kosiek

11

Zajęcia sportowe siatkówka

---------------------------

Środa

13:30 - 15:00

chłopcy

D1

W. Kosiek

12

Zajęcia sportowe SKS

-----------------------------

Poniedziałek

13:30-14:30

D1

W. Kosiek

13

Zajęcia sportowe SKS

---------------------------

Środa

15:00-16:00

D1

W. Kosiek

14

Zajęcia sportowe piłka ręczna

kl. III

----------------------------

Wtorek

13:30-15:00

 

D1

W. Kosiek

15

Zajęcia sportowe „Sprawny Dolnoślązaczek”

kl. I

------------------------------

Piątek

3 lekcja

 

 

K. Księżuk

16

---------------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

kl. IV-V

Poniedziałek 7 lekcja

 

48

D. Piórkowska

17

 

---------------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

kl.VI-VII

Poniedziałek 8 lekcja

48

D. Piórkowska

18

Zajęcia kreatywne (plast.-tech.)

„Tworzę, więc jestem”.

--------------------------

Czwartek

7 lekcja

35

E. Czerniakowska

D. Fijałkowska

19

Sensoplastyka

-----------------------------

Środa

6 lekcja

35

D. Fijałkowska

20

-------------------------

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.niemieckiego

Środa

7 lekcja

83

B. Reń

21

------------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IVa,Va,b,c,d, VIIa,b

Czwartek

7 lekcja

83

L. Kraśnikiewicz

22

Koło artystyczne w j.angielskim klasa IV c

---------------------------

Wtorek

7 lekcja

88

B. Ignaszak

23

--------------------------

Konsultacje z j.polskiego

kl. VI i VII

Wtorek

7:05-8:45

57

J. Radomska

24

 

-------------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego

kl. IV-VIII

Środa

7 lekcja

88

J. Rokita

25

------------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl.7i 8

środa

0 lekcja - 7.05

czwartek 7.10

38

W.Komsta

26

----------------------

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. 8

Wtorek

7 lekcja

43

A.Wolańska

27.

Koło filmowe

-----------------------------

Środa 8 lekcja

88

J.Rokita

28.

Chór

------------------------------

Czwartek  godz. 14.40

59

J.Felińska

29.

----------------------

Historia dla każdego- zajęcia wyrównawcze dla klas V, VII, VIII

Środa 0 lekcja 7.10- 8.55

60

R.Szymański

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu
    Zespół Szkół nr 21 we Wrocławiu, ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław
  • Tel.: 71 798 68 97

    Fax: 71 798 43 97

    Linie wewnętrzne

    100 SEKRETARIAT - czynny w godz. 7 - 15

    102 DYREKTOR klas 4-6

    103 DYREKTOR SP 116 i G 52

    104 DYREKTOR klas 0-3

    110 KIEROWNIK GOSPODARCZY – odwoływanie obiadów w godz. 7 – 14, pokój. 111

    111 GŁÓWNY KSIĘGOWY

    112 KADRY

    113 PŁACE

    124 ŚWIETLICA sala 124a

    130 BIBLIOTEKA

    140 PEDAGOG SP 75 klas 0-2

    141 PEDAGOG SP 75 klas 3-6

    171 PSYCHOLOG SP 75

    142 PSYCHOLOG SP 116 i G 52

    150 PORTIERNIA

    170 PIELĘGNIARKA

    203 OPIEKUNKI

Galeria zdjęć