Nawigacja

e-dziennik

Adres e-dziennika:    https://mobireg.pl/zs21-wro

W razie problemów proszę pisać na adres:  e_symonowicz@tlen.pl

 

Po login i hasło prosze zgłaszać się do p.Elżbiety Symonowicz

Po lekcjach 2017/2018 Koło turystyczno-kulturalne Chórek ZIELONE NUTKI Gimnastyka korekcyjna

Po lekcjach

Po lekcjach 2017/2018

 

SP 75 - zajęcia dodatkowe wynikające z obowiązku zapewnienia uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej.  Klasy 0-III. Rok szkolny 2017/2018

   

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

 

Numer sali

 1.

Ewa Paryna

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek

 

Czwartek

7.15-7.45

 

7.15-7.45

 

23

 

23

 2.

Wioletta Szepietowska

Nauka j-polskiego dla obcokrajowców kl.0

Poniedziałek

Czwartek

11.15-11.55

 

25

3.

Anna Warzycha

 

 

Bajkoterapia

Wtorek

12.00-12.30

121

4.

Bogumiła Markiewicz

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Czwartek

12.30-13.20

 

5.

Aldona Rokicka

 

 

 

Techniki redukujące poziom stresu, elementy jogi, ćwiczenia oddechowe

Piątek

11.25-12.00

 

6.

Iwona Kuliczkowska

 

 

Zajecia korekcyjno-kompensacyjne

Czwartek

12.30-13.15

 

7.

Anna Łukaszów

 

 

Emocje- wspieranie poczucia własnej wartosci

Piątek

11.40-12.25

 

8.

Anna Duda

 

 

Zajęcia wyrównawcze kl.IIa

Poniedziałek

7.15-8.00

 

12

9.

Dorota Muszak

 

 

Zajęcia wyrównawcze kl.IIb

Wtorek

7.00-7.45

20

10.

Katarzyna Haj

 

 

 

Zajęcia rewalidacyjne

Wtorek

Środa

11.45-12.45

10-45-11.45

 

11.

Wanda Lechowicz

 

 

Zajęcia wyrównawcze kl.IIIa

Poniedziałek

12.30-13.15

31

12.

Halina Kosiek

 

 

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek

12.30-13.15

 

13.

Daria Meszyńska

 

Zajęcia wyrównawcze kl.IIIb

Wtorek

 

Czwartek

12.30-13.15

 

12.30-13.15

 

 

 

14

Daria Fijałkowska

 

 

 

Zajęcia rewalidacyjne

Poniedziałek

 

Wtorek

7.00-8.00

 

7.45-8.45

35

 

25

15.

Urszula Rychard

 

 

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek

7.10-7.45

19

16.

 Karolina Reszelska

 

 

Zajęcia wyrównawcze

Piątek

7.10-7.45

116

17.

Urszula Kruszelnicka

 

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.,IIIb

Terapia pedagogiczna kl.IIa

Terapia pedagogiczna kl.IIIa

Piątek

 

Poniedziałek

Poniedziałek

 

7.00-8.00

 

7.00-8.00

9.00-9.30

18

 

18

18

 

18.

Ewelina Czerniakowska

 

Zajęcia logopedyczne

Poniedziałek

Środa

Czwartek

14.25-14.45

14.35-15.05

10.50-11.20

87

 

 

SP 75 - zajęcia dodatkowe rozwijające uzdolnienia uczniów  Klasy 0-III, świetlica i biblioteka.

Rok Szkolny 2017/2018

 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

 

Nr sali

1.

Aleksandra Burzyńska

 

 

Zajęcia taneczne „W kręgu muzyki i tańca”

Piątek

11.25-12.00

 

2.

Iwona Kuliczkowska

 

 

Koło matematyczne kl.II-III

 

7.00-7.45

30

3.

Monika Mamul

 

 

Zajęcia czytelniczo-plastyczne

„Czytam sobie. Jestem kim chcę”

Piątek

12.30-13.15

31

4.

 

Anna Duda

 

 

Koło plastyczne

Środa

7.15-8.00

12

5.

Aleksandra Ditrich

 

 

Sensoplastyka

Wtorek

12.45-13.30

 

6.

Dorota Muszak

 

 

Koło matematyczne

Koło turystyczne

Środa

Czwartek

7.00-7.45

Godziny ruchome

20

7.

Katarzyna Haj

 

 

 

Sensoplastyka

Koło turystyczne

Wtorek

Czwartek

12.30-14.15

Godziny ruchome

 

8.

Wanda Lechowicz

 

 

 

Zajęcia plastyczno-techniczne

„Mały artysta”

Poniedziałek

13.15-14.00

31

9.

Halina Kosiek

 

 

Zajęcia czytelnicze kl.III i IV- poznajemy dzieła naszego patrona

Środa

13.30-14.00

22

10

Daria Fijałkowska

 

 

Sensoplastyka

Wtorek

12.45-14.15

 

12.

Urszula Rychard

 

 

 

Koło matematyczne – tabliczka mnożenia

Piątek

7.10-7.45

19

13.

Beata Śniegocka

 

 

 

DI – krok w kierunku kreatywności

 

Koło matematyczne

Środa

 

 

Czwartek

12.45-13.15

 

 

12.45-13.15

11

 

 

11

14.

Urszula Kruszelnicka

 

 

Zasady dobrego zachowania grupy”0”

Czwartek

9.00-10.00

23,

121

 

 

SP 75 - zajęcia dodatkowe klasy IV-VI. Rok szkolny 2017/2018

 

Np.

Zajęcia rozwijające

Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej

Dzień tyg., lekcja

sala

Osoba prowadząca

1.

------------------------------

Zajęcia wyrównawcze

 z matematyki dla Kl.7C

Poniedziałek

8 lekcja

48

Aneta Wolańska

2.

Koło matematyczne dla kl.4

----------------------------------

Wtorek

7 lekcja

83

Leokadia

Kraśnikiewicz

3.

-------------------------------

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla Kl.4a,4c,4d,6b

Wtorek

8 lekcja

83

Leokadia

Kraśnikiewicz

4.

---------------------------------

Zajęcia wyrównawcze

z  języka polskiego dla kl. 5a

Poniedziałek

7 lekcja

38

Anita

Hadyniak

5.

Koło teatralne

----------------------------------

Środa

6lekcja

58

Anita

Hadyniak

6.

Chór

-----------------------------

Poniedziałek lub czwartek

7 lekcja

59

Joanna Felińska

7.

--------------------------------

Zajęcia wyrównawcze

 z historii

Poniedziałek

6 lekcja

60

Radosław Szymański

8.

 

-----------------------------

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Wtorek

 0 lekcja

(7.10-7.55)

38

Justyna Król

9.

---------------------------------

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego dla kl.4a,4d,4c

Środa

8  lekcja

45

Natalia Stasiak

10.

Koło informatyczne

----------------------------

Środa

14.30-15.15

21

Elżbieta Symonowicz

11.

Koło historyczno- regionalne

-----------------------------------

Poniedziałek

13.40- 14.25

46

Aleksandra Charlikowska

12.

Koło dziennikarskie

---------------------------------

Czwartek

7 lekcja

47

Agnieszka Markiewicz

13.

Koło filmowe

----------------------------------

Wtorek

8 lekcja

88

Jakub Rokita

14.

Koło sportowe

-----------------------------------

Czwartek

8 lekcja

D1

Małgorzata Latko

15.

Koło przyrodnicze

---------------------------------

Środa

6 lekcja

75

Barbara Małecka

16.

Zajęcia kreatywności dla kl.5c

-------------------------------------

Piątek

6 lekcja

45

Katarzyna Szymańska

17.

 

-------------------------

Zajęcia ruchowe z elementami integracji sensorycznej

Zajęcia indywidualne z uczniem kl.5a

Czwartek

5 lekcja

103

Małgorzata

Kogut

18.

Zajęcia sportowe

- siatkówka Volleymania

Projekt kl.4-6

dziewczynki i chłopcy

----------------------------------------

poniedziałek, wtorek, środa

13.30-15.00

133

Wiktor Kosiek

19.

Zajęcia sportowe

SKS

Program dla klas V-VII

-----------------------------------------

Poniedziałek

Czwartek

14.30- 15.30

133

Wiktor Kosiek,

Małgorzata Latko

20.

Koło misyjne

Program własny

---------------------------------------

1 raz w miesiącu

Czwartek

 

60

Kamila Bachowska

21.

Liga Ochrony Przyrody

---------------------------------------

Środa

7lekcja

 

75

Barbara Małecka

22.

------------------------------

Konsultacje z języka polskiego kl.V-VI

Wtorek 0 lekcja

7.10- 7.55

57

Joanna Radomska

23.

Szachy

-----------------------------------

Wtorek g. 16.00

44

Samuel Nowak

24.

------------------------------

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla kl.V-VII

Wtorek  0 lekcja

(7.10-8.55)

56

Ewa Ślósarczyk

25.

-------------------------------

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

wtorek

7 lekcja

48

Danuta Piórkowska

26.

-----------------------------

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl.4

Środa  6l

83

Urszula

Cudzik

27.

Koło biologiczno- chemiczne dla klas VII

---------------------------------

Środa

8lekcja

14.35-15.20

79

Urszula Paczuska

28.

--------------------------

Zajęcia wyrównawcze z chemii

dla klas VII

Środa

7 lekcja

79

Urszula Paczuska

29.

Koło matematyczne

----------------------------------------

Piątek

0lekcja

7.10-7.55

48

Danuta Piórkowska

30.

Koło j. angielskiego

-----------------------------------

Czwartek

7 lekcja

88

Ewa Latuszkiewicz

31.

--------------------------

Zajęcia wyrównawcze

 z przyrody

Wtorek

6lekcja

45

Katarzyna Szymańska

    Zajęcia wyrównawcze z zajęć komputerowych i informatyki

Wtorek 8lekcja

21 Elżbieta Symonowicz
 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu
    Zespół Szkół nr 21 we Wrocławiu, ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław
  • Tel.: 71 798 68 97

    Fax: 71 798 43 97

    Linie wewnętrzne

    100 SEKRETARIAT - czynny w godz. 7 - 15

    102 DYREKTOR klas 4-6

    103 DYREKTOR SP 116 i G 52

    104 DYREKTOR klas 0-3

    110 KIEROWNIK GOSPODARCZY – odwoływanie obiadów w godz. 7 – 14, pokój. 111

    111 GŁÓWNY KSIĘGOWY

    112 KADRY

    113 PŁACE

    124 ŚWIETLICA sala 124a

    130 BIBLIOTEKA

    140 PEDAGOG SP 75 klas 0-2

    141 PEDAGOG SP 75 klas 3-6

    171 PSYCHOLOG SP 75

    142 PSYCHOLOG SP 116 i G 52

    150 PORTIERNIA

    170 PIELĘGNIARKA

    203 OPIEKUNKI

Galeria zdjęć