Adres e-dziennika:    https://mobireg.pl/zs21-wro

W razie problemów proszę pisać na adres:  e_symonowicz@tlen.pl

Po login i hasło prosze zgłaszać się do p.Elżbiety Symonowicz

Rada Rodziców Samorząd Szkolny Nasi sponsorzy Coś do poczytania

Rada Rodziców SP 75

Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 75:

Przewodniczący:              Sławomir Pruchnik

Z-ca Przewodniczącego: Monika Kaczmarz

Skarbnik:                           Krzysztof Chudy

Sekretarz:                          Marcin Ataman

email: radarodzicowzs21@gmail.com

fb: https://www.facebook.com/RRSP75

Zachęcamy wszystkich rodziców do zaangażowania w życie szkoły.

KONTO RADY RODZICÓW

Bank PKO S.A. I O. we Wrocławiu

ul. Oławska 2

Nr rachunku: 20 1240 1994 1111 0010 2774 0476

Zebrania Rady Rodziców

Obrady Rady Rodziców SP 75 odbywają się w stołówce szkolnej. W spotkanianiach uczestniczą przedstawiciele klas (trójki klasowe). Mile widziany jest każdy rodzic, który chce aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

Pierwsze spotkanie 13.09.2016 r.

Na zebraniu przeprowadzono  wybory w wyniku których do Prezydium Rady Rodziców weszli Sławomir Pruchnik, Monika Kaczmarz, Krzysztof Chudy, Marcin Ataman rodzice uczniów z klasy VI a, V b, III b, IV d. Dziękujemy za zaufanie. Liczymy, szanowni rodzice i nauczyciele, na Wasze wsparcie i współpracę.

Uchwalono składkę na Komitet Rodzicielski w wysokości 40 zł od rodziny. Składki zbierają skarbnicy klasowi wybrani na pierwszym zebraniu i wpłacają na konto Rady Rodziców.

Po zapoznaniu się z różnymi ofertami firm Ubezpieczeniowych Rada Rodziców wybrała ofertę firmy Ubezpieczeniowej Allianz. Ogolne_Warunki_Ubezpieczenia_NNW_wraz_z_aneksem_numer_1_(Ubezpieczenie_z_klasa_).pdf następstw nieszczęśliwych wypadków -Ubezpieczenie z klasą – przygotowaną dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 75 w Zespole Szkół  nr 21 na rok szkolny 2016/2017 mogą zostać udostępnione na życzenie rodzica. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje:

• Składka ubezpieczeniowa w wysokości 50 zł.
  • Świadczenie na wypadek uszczerbku na zdrowiu - 10 000,00 zł (100 zł za 1 %), w przypadku uszczerbku powyżej 50%, podwójne świadczenie- 20 000,00 zł (200 zł za 1 %).
  • Ubezpieczenie obejmuje także uprawianie dyscyplin sportowych w ramach przynależności do klubów sportowych.

Sporty objęte odpowiedzialnością w ramach uprawianych dyscyplin sportowych: lekkoatletyka, krykiet, golf, squash, pływanie (z wyłączeniem nurkowania przy użyciu specjalistycznego sprzętu), tenis ziemny i stołowy, strzelectwo, gimnastyka akrobatyczna i sportowa, kajakarstwo, żeglarstwo (z wyłączeniem morskiego), piłka wodna i ręczna, siatkówka, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, wrotkarstwo i wszystkie jego odmiany, jazda na deskorolce, koszykówka, wioślarstwo, narciarstwo wodne, szermierka, surfing i wszystkie jego odmiany, hokej na lodzie, hokej na trawie, piłka nożna, judo, karate, hippika, taniec, trekking, narciarstwo i wszystkie jego odmiany, snowboard i wszystkie jego odmiany, kolarstwo.

• Uczniowie są objęci ubezpieczeniem 24 godziny na dobę przez cały rok kalendarzowy (do 30.08.2018 r.) w kraju i zagranicą.
  • Minimalne formalności-wypłata świadczenia za wystąpienia zdarzenia objętego ochroną bez konieczności powoływania komisji lekarskiej, ocena uszczerbku na zdrowiu odbywa się na podstawie dokumentacji medycznej.
  • Wypłata odszkodowań na podstawie przejrzystych i szczegółowych tabel oceny uszczerbku na zdrowiu (tabela rekomendowane przez Polską Izbę Ubezpieczeń).
  • W tym roku dodatkowo umowa przewiduje wypłaty w przypadku śmierci przedstawiciela ustawowego dziecka, wykrycia poważnej choroby, operacji po nieszczęśliwym wypadku.

Składka jest zbierana przez skarbników klasowych i wpłacana na konto Rady Rodziców do 13.10.2017 r.

Kontakt

• Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu
    Zespół Szkół nr 21 we Wrocławiu, ul. Piotra Ignuta 28, 54-152 Wrocław
  • Tel.: 71 798 68 97